آشنایی با اکوسیستم و دوره های آموزشی کدزیلا

  • دوره ها یا کارگاه های آموزش برنامه نویسی، رباتیک و الکترونیک در آکادمی کدزیلا، با توجه به سن و شرایط کودکان و نوجوانان در کلاس های یک ساعته برگزار و قالباً طول هر ترم ده جلسه خواهد بود. با توجه به شرایط هر ترم آموزشی، دانش آموزان بصورت هفتگی در یک یا چند جلسه آموزشی بصورت حضوری یا آنلاین در کلاس حضور خواهند داشت و بطور معمول در هر سال حدود چهار تا شش ترم آموزشی برگزار می شود. بطور متوسط حدود 2 تا 3 سال طول می کشد تا کودکان و نوجوانان (دارای آمادگی و علاقمند )، سطوح آموزش مختلف را در کدزیلا سپری نموده و آماده ورود به سطوح حرفه ی گردند. دانش آموزان در هر گروه توسط مربیان ارزیابی و در صورت نیاز با سرعت بیشتری، روند آموزشی را طی خواهند نمود.
  • یکی از اهداف اصلی آموزش آکادمی ایجاد دانش، بینش، توانمندی موثر و بطور خلاصه کسب مهارت در حل مسائل در دنیای واقعی و مدرن امروزی است. شیوه و متد خاص آموزشی ما، آموزش از طریق بازی، یادگیری آسان با تفریح و سرگرمی، توانمند سازی از طریق ساخت انواع پروژه های جذاب مانند بازی سازی، انیمیشن و طراحی است. ما در کدزیلا از متد ویژه آموزشی STEAM در قالب ارائه مفاهیم مبتنی بر آزمایش، تجربه، هنر، بازی، هندسه، ریاضی و مبتنی بر انواع علوم و فناوری های مدرن، برای فعالیت های خلاقانه، توانمندی و قدرت ساختن در دانش آموزان، بهره می گیریم و در واقع ما از برترین الگوهای آموزشی مورد استفاده در کشورهای پیشرفته مانند ژاپن، آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی، برای افزایش خلاقیت، شکوفایی استعدادها و تربیت نسلی دارای توانمندیهای علمی-فنی-مهندسی استفاده می کنیم.
  • چیدمان و فضای آموزشی در آکادمی کدزیلا در بالاترین سطح آموزشی و بهداشتی، طراحی گردیده و در زمان برگزاری کلاس ها، میزبان اولیاء گرامی دانش آموزان هستیم.کلاس های حضوری دارای استاندارد آموزشی خاص می باشند تمامی کلاس ها بصورت کارگاه آموزشی خصوصی-نیمه خصوصی برگزار می شود تعداد نفرات حاضر در هر کلاس حداکثر 4 نفر می باشد. هر کلاس از بالاترین سطح از فضا و امکانات آموزشی برخوردار است. چیدمان خاص در کلاس های حضوری دارای فاصله اجتماعی مناسب برای شرایط خاص(مانند شیوع بیماری ها) می باشد. تمامی تجهیزات مورد نیاز هر دوره آموزشی، بصورت کامل توسط آکادمی کدزیلا تامین و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و در هیچ دوره ای نیاز به تهیه یا خرید اقلام آموزشی نخواهد بود. هر دانش آموز دارای میز و تجهیزات آموزشی کاملا اختصاصی است. در دوره های برنامه نویسی دانش آموزان از لپ تاپ های بسیار قدرتمند، اپل مک بوک پرو یا کامپیوترهای یکپارچه و پیشرفته آیمک اپل استفاده می کنند. در دوره های رباتیک کودکان بصورت رایگان از پیشرفته ترین و گران قیمت ترین پک های آموزشی رباتیک دنیا، ساخت لگو دانمارک، فیشرتکنیک آلمان و شرکت های برتر رباتیک ژاپن و کره جنوبی در کلاس های آکادمی بهره می گیرند و همچنین انواع ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی، از برترین برندهای آموزشی دنیا و استفاده از لایسنس های گران بها و ارزشمند بهترین پلت فرم های آموزشی دنیا در آکادمی کدزیلا، موجب تمایز دوره ها و کیفیت خاص آموزشی ما شده است. در واقع اینگونه امکانات و ابزارهای آموزشی فقط در ساختارهای پیشرفته آموزشی آمریکا، ژاپن و برخی از کشورهای اروپایی و شرق آسیا بکار گرفته می شود و برای اولین بار با همان امکانات،کیفیت و ساختار پیشرفته، در ایران ارائه می گردد.
آموزش و مهارت، گذرنامه ما برای آینده است. فردا متعلق به کسانی است که امروز، خود را برای آن آماده می کنند.
آکادمی کدزیلا
اسکرول به بالا