در کشورهای جهان سوم وقتی صحبت از واردات تکنولوژی میشه، بحث فرهنگ استفاده از اون فناوری هم جلوه نمایی می کنه. این همون حکایت این روزهای بچه هامون و لپ تاپ، تبلت، موبایل و … است. اکثر غریب به اتفاقمون این ابزارها رو در اختیار دخترها و پسرهای گلمون قرار می دهیم و انتظار داریم ازشون بوعلی، دکتر حسابی، بیل گیتس، استیو جابز و مکتشف و مخترع در بیاد. اما نتیجه خیلی با انتظار ما سازگار نیست خصوصاً اگر این استفاده درست انجام نشه.

ما در کدزیلا با دغدغه تربیت همه جانبه کودکانمون و رسوندن بچه هامون به سطح بچه هایی که در کشورهای پیشرفته زندگی می کنند، سعی داریم تا یک راه درست استفاده از کامپیوتر و تبلت رو به بچه هامون و خانواده هاشون نشان بدیم.

ما در تلاشیم تا با آموزش برنامه نویسی و رباتیک ویژه کودکان و نوجوانان به آنها تفکر و ابزاری رو در اختیار شون قرار بدیم که وقتی با یک چالش و مسأله در زندگیشون روبرو میشن بجای استرس و سردرگمی به فکر حل صحیح مسأله بیافتند.

با مهارت برنامه نویسی بچه ها یاد می گیرند اگر برای مشکلی راه اول جواب نداد مطمئناً راه دیگه ای هم وجود داره که اونها می توانند با استفاده از خلاقیت پرورش یافته شون و اعتماد به نفس بالنده شون بهش برسند.

میشه تصور کرد که برای یک پدر یا مادر دیدن اینکه فرزندشون به جای یوزر بودنِ فلان بازی موبایل، خودش بازی می سازه؛ انیمیشن رو با داستانی که خودش در ذهن داره خلق می کنه و … چقدر میتونه لذتبخش باشه.

به یاد داشته باشیم که گذشته از اینکه فرزندانمون در آینده چه شغلی رو انتخاب می کنند،علاوه بر مهارت ها و توانایی هایی که از کدزیلا فرا می گیرند، استفاده درست از تکنولوژی و خلاقیت و نوآوری در جوهره وجودیشون شکل می گیره و تقویت میشه و ما بعنوان بزرگترها و پدرها و مادرها سربلند خواهیم بود از اینکه قدم مهمی رو در راه تربیت درست اونها برداشتیم.

ارتباط با ما

آدرس : تهران خیابان دولت بین سنجابی و قنات پلاک 253 ساختمان بهاران طبقه 5 واحد 28
کدپستی : 1939814165
تلفن : 22598141