دانلود کاتالوگ جامع آموزشی آکادمی کدزیلا به همراه شهریه 1399

اکوسیستم آموزش برنامه نویسی و رباتیک کدزیلا

دوره ها یا کارگاه های آموزش برنامه نویسی، رباتیک و الکترونیک در آکادمی کدزیلا، با توجه به سن و شرایط کودکان و نوجوانان در کلاس های یک تا یک و نیم ساعته برگزار می شود و طول هر ترم از ده تا دوازده جلسه خواهد بود. با توجه به شرایط هر ترم آموزشی، دانش آموزان بصورت هفتگی در یک یا چند جلسه آموزشی بصورت حضوری یا آنلاین در کلاس حضور خواهند داشت و بطور معمول در هر سال حدود شش ترم آموزشی برگزار می شود.

یکی از اهداف اصلی آموزش برنامه نویسی ایجاد دانش، بینش، توانمندی موثر و بطور خلاصه کسب مهارت در حل مسائل در دنیای واقعی و مدرن امروزی است. شیوه و متد خاص آموزشی ما، آموزش از طریق بازی، یادگیری آسان با تفریح و سرگرمی، توانمند سازی از طریق ساخت انواع پروژه های جذاب مانند بازی سازی، انیمیشن و طراحی است. ما در کدزیلا از متد ویژه آموزشی STEAM در قالب ارائه مفاهیم مبتنی بر آزمایش، تجربه، هنر، بازی، هندسه، ریاضی و مبتنی بر انواع علوم و فناوری های مدرن، برای فعالیت های خلاقانه، توانمندی و قدرت ساختن در دانش آموزان، بهره می گیریم و در واقع ما از برترین الگوهای آموزشی مورد استفاده در کشورهای پیشرفته مانند ژاپن، آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی، برای افزایش خلاقیت، شکوفایی استعدادها و تربیت نسلی دارای توانمندیهای علمی-فنی-مهندسی استفاده می کنیم.

بطور متوسط حدود 2 تا 3 سال طول می کشد تا کودکان 9 تا 12 سال (دارای زمینه های قبلی)، سطوح آموزش برنامه نویسی را در کدزیلا سپری نموده و آماده ورود به سطوح حرفه ی برنامه نویسی گردند. دانش آموزان در هر گروه توسط مربیان ارزیابی و در صورت نیاز با سرعت بیشتری، روند آموزشی را طی خواهند نمود.

چیدمان و فضای آموزشی در آکادمی کدزیلا در بالاترین سطح آموزشی و بهداشتی، طراحی گردیده و در زمان برگزاری کلاس ها، میزبان اولیاء گرامی دانش آموزان هستیم.کلاس های حضوری دارای استاندارد آموزشی خاص می باشند تمامی کلاس ها بصورت کارگاه آموزشی نیمه خصوصی برگزار می شود تعداد نفرات حاضر در هر کلاس بین 2 تا 4 نفر می باشد. هر کلاس از بالاترین سطح از فضا و امکانات آموزشی برخوردار است. چیدمان خاص در کلاس های حضوری دارای فاصله اجتماعی مناسب برای شرایط خاص(مانند شیوع بیماری ها) می باشد. تمامی تجهیزات مورد نیاز هر دوره آموزشی، بصورت کامل توسط آکادمی کدزیلا تامین و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و در هیچ دوره ای نیاز به تهیه یا خرید اقلام آموزشی نخواهد بود. هر دانش آموز دارای میز و تجهیزات آموزشی کاملا اختصاصی است. در دوره های برنامه نویسی دانش آموزان از لپ تاپ های بسیار قدرتمند، اپل مک بوک پرو یا کامپیوترهای یکپارچه و پیشرفته آیمک اپل استفاده می کنند. در دوره های رباتیک کودکان بصورت رایگان از پیشرفته ترین و گران قیمت ترین پک های آموزشی رباتیک دنیا، ساخت لگو دانمارک و شرکت های برتر رباتیک ژاپن و کره جنوبی در کلاس های آکادمی بهره می گیرند و همچنین انواع ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی، از برترین برندهای آموزشی دنیا و استفاده از لایسنس های گران بها و ارزشمند بهترین پلت فرم های آموزشی دنیا در آکادمی کدزیلا، موجب تمایز دوره ها و کیفیت خاص آموزشی ما شده است. در واقع اینگونه امکانات و ابزارهای آموزشی فقط در ساختارهای پیشرفته آموزشی آمریکا، ژاپن و برخی از کشورهای اروپایی و شرق آسیا بکار گرفته می شود و برای اولین بار با همان امکانات،کیفیت و ساختار پیشرفته، در ایران ارائه می گردد.

جداول ساختار و دوره های مختلف آموزشی به تفکیک + شهریه 1399 (بر روی گزینه های مختلف کلیک فرمایید)

پیش ثبت نام در کلیه دوره های حضوری و غیر حضوری

برنامه نویسی فرمان دادن به یک کامپیوتر یا ربات است. این فرامین باید با استفاده از یک زبان قابل فهم برای کامپیوترها ارسال شود. تعداد زیادی زبان برنامه نویسی از بلاک های تصویری تا جاوا و پایتون وجود دارد. یادگیری برنامه نویسی مهارت های حل مسأله، و تفکر نقادانه را رشد می دهد و به این ترتیب فرصتی استثنایی برای بچه ها برای توسعه مهارتها در سنین پایین به وجود می آورد.
کودکان برنامه نویسی تصویری را با کشیدن و رها کردن المان ها و بلاک های تصویری آغاز می کنند. کودکان بلاک ها را به یکدیگر پیوند می دهند تا برنامه ها را بسازند. برنامه نویسی تصویری مفاهیم اساسی را بدون تایپ کردن آموزش می دهد و در واقع بر منطقی که پشت برنامه نویسی قرار دارد، متمرکز می شود. وقتی کودکان مفاهیم پایه و بنیادین را یاد بگیرند، می توانند به زبان های برنامه نویسی مرسوم تر مانند پایتون یا جاوا منتقل شوند.
در کدزیلا دوره های آموزشی ویژه برنامه نویسی کودکان و نوجوانان، بصورت حضوری و آنلاین، در دسترس شماست. سزاوار نیست فرزندان ما، فرصت کسب و تمرین مهارت های برنامه نویسی را از دست بدهند!