آموزش غیر حضوری و کلاس های آنلاین

 • فیلم آموزش ورود به کلاس های آنلاین آکادمی کدزیلا

 • آشنایی با سیستم آموزش از راه دور

  با توجه به شرایط موجود، زیرساخت و بستری فراهم شده است تا فرایند آموزش های حضوری به بهترین شکل ممکن ادامه یابد. در آموزش آنلاین، مدرسین و دانش آموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند. در این نوع آموزش انواع عناصر چندرسانه ای ازجمله گرافیک، صدا، تصویر، برنامه ها و صفحات وب از طریق یک مرورگر اینترنتی قابل‌دسترس هستند و علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌ آموزشی، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد نیز فراهم است.

 • تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت اتصال و بهره برداری از کلاس آنلاین

  به منظور حضور و شرکت در کلاس آنلاین به ملزومات زیر نیاز خواهید داشت:
  1- اینترنت مناسب به لحاظ سرعت و پایداری، که مهم ترین عامل در کیفیت ارتباطات برخط می باشد.
  2-دستگاه مناسب، با توجه به اینکه بستر آموزش و کلاس مجازی تحت وب می باشد، براحتی می توان با کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا موبایل از آن استفاده نمود.
  3-مرورگر وب، صرف نظر از نوع دستگاه، بایستی نسخه بروز شده یکی از مرورگرهای گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا یا سافاری(برای سیستم‌عامل اپل) روی دستگاه شما نصب باشد. در غیراینصورت برای استفاده از کلاس آنلاین با مشکل مواجه خواهید شد. توصیه ما استفاده از مرورگر کروم می باشد.
  4-اسپیکر یا هدست برای دریافت محتوای صوتی کلاس
  5- وبکم، گاهاً و در صورت نیاز برای ارتباط تصویری، البته وبکم داخلی لپ تاپ، موبایل و تبلت نیز قابل استفاده می باشند.(ضروری نیست)
  6-میکروفون برای ارتباط صوتی، در صورت استفاده از لپ تاپ نیازی به تهیه میکروفون یا هدست نمی باشد و می توان از میکروفون و اسپیکرداخلی لپ تاپ استفاده نمود. اما در صورت استفاده از رایانه رومیزی می بایست هدست یا میکروفون تهیه نمایید. البته در صورت تمایل می توان از وبکم های مجهز به میکروفون نیز استفاده کرد.(ضروری نیست)
  یادآور می شود جهت اتصال به کلاس حداقل تجهیزات مانند یک گوشی موبایل یا کامپیوتر معمولی و خانگی کفایت می کند و نیازی به خرید تجهیزات خاص یا گران قیمت نمی باشد

 • نحوه ورود به کلاس آنلاین آموزشی

  هر کلاس آنلاین، دارای کد اختصاصی است برای هر دانش آموز نیز نام کاربری و گذرواژه (رمز عبور) خاص از طریق پیامک برای والدین محترم ایشان ارسال شده است
  برای اتصال کافی است از طریق یک دستگاه متصل به اینترنت مانند کامپیوتریا تبلت یا گوشی، به لینک کلاس مراجعه و با نام کاربری و رمز عبور خودتان وارد کلاس شوید.

  جهت تست اتصال شما به کلاس آنلاین و بررسی خطاهای احتمالی، از طریق لینک زیر اقدام نمایید. ورود به این کلاس، صرفا جهت تست شرایط، تجهیزات و امکانات موجود شما بوده و در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس شماست. برای ورود به کلاس تست نیازی به ورود نام کاربری و رمز نمی باشد فقط کافی است از گزینه میهمان برای ورود استفاده نمایید.

  ورود به کلاس تست بصورت میهمان

 • راهنمای تصویری ورود به کلاس آنلاین

تماس با ما

آدرس : تهران, خیابان دولت بین سنجابی و قنات پلاک 253 ساختمان بهاران طبقه 5
کدپستی : 1939814165
تلفن : 22598141